Nowość od Wizard: Noble Audio Falcon ANC

"Czarodziej" John Moulton, znany z luksusowych, niestandardowych monitorów Noble Audio, kontynuuje poszerzanie oferty w pełni bezprzewodowych słuchawek Falcon. Wkrótce pojawi się pierwszy model firmy z aktywną redukcją hałasu - Falcon ANC.

Za dźwięk odpowiada 10-milimetrowy przetwornik dynamiczny z dwuwarstwową membraną tytanową, dostrojony przez firmę Moulton. Słuchawki wyposażono w układ SoC QCC3056 firmy Qualcomm z obsługą technologii Snapdragon Sound oraz kodeków aptX, aptX Adaptive, AAC i SBC.

Urządzenie oferuje hybrydową redukcję szumów z obsługą trybu "przezroczystego" oraz aptX Voice - nowy kodek głosowy, który zapewnia wysoką jakość głosu podczas połączeń z wykorzystaniem technologii kodeków z rodziny aptX.

Nie ma jeszcze informacji na temat czasu działania ani ochrony przed wilgocią, ale wiadomo, że Noble Audio Falcon ANC będzie obsługiwał jednoczesne parowanie z wieloma urządzeniami (Multipoint). Zapowiedziano także nową aplikację Sound Suite z szerokim zakresem ustawień i personalizacji.

Wysyłki słuchawek spodziewane są w połowie kwietnia. Z niecierpliwością czekamy na możliwość przetestowania ich w Dr.Head!

NowośćNoble Falcon

ANCH Rodzaj

słuchawek

: stereoMarka

: NobleTyp słuchawek: True WirelessBuy

MoreBuy MoreBuy More45&nbsp000&nbsprub.SubskrybujSzybki podgląd

Wszystkie artykuły, recenzje, dyskusje i opinie na naszym kanale Telegram. Zarejestruj się i dołącz do dyskusji na naszym czacie!