Meze Audio zaprezentowało 109 Pro, swoje pierwsze otwarte, dynamiczne słuchawki

Rumuński producent Meze Audio przygotowuje się do wypuszczenia swoich pierwszych otwartych słuchawek dynamicznych - 109 Pro. Wygląd nowego produktu sugeruje, że mamy do czynienia z otwartą wersją modelu 99 Classic, ale według firmy jest to raczej budżetowa wersja ich własnych izodynamicznych modeli High End.

Dzięki słuchawkom 109 Pro jesteśmy dumni, że osiągnęliśmy nasz cel, jakim jest zapewnienie tego samego poziomu kunsztu, co Empyrean i Elite, ale w niższej cenie. Wiemy, że Twoi fani mają wysokie oczekiwania, więc naszym celem podczas projektowania 109 Pro było dostarczenie czegoś, co je przewyższy. Skupiliśmy większość naszych zasobów na projektowaniu akustycznym i myślę, że osiągnęliśmy doskonały rezultat. -

Mircea Fanathan, dyrektor zarządzający Meze Audio

Elegancka obudowa słuchawek wykonana jest z drewna orzechowego, cynku i stali manganowej. Podobnie jak w modelu 99 Classic, do montażu nie użyto kleju, a jedynie śruby i nakrętki, dzięki czemu możliwa jest wymiana każdej części w przypadku zużycia lub zepsucia.

Premiera Meze Audio 109 Pro przewidziana jest na październik 2022 roku. Nie ogłoszono ceny - oczekuje się, że będzie wyższa niż 99 Classic, ale poniżej 1000 dolarów.

Wszystkie artykuły, recenzje, dyskusje i opinie znajdują się na naszym kanale Telegram. Subskrybuj i dołącz do dyskusji na czacie!