Nowości od Shanlinga: pięciodriverowe słuchawki ME700 oraz flagowy odtwarzacz M6 Pro w Dr.Head!

Shanling ME700

Flagowe douszne słuchawki hybrydowe z konfiguracją pięciu przetworników. Słuchawki z serii ME posiadają certyfikat Hi-Res Audio.

Niestandardowe nauszniki Shanling zostały wydrukowane w 3D i wykonane z żywicy epoksydowej klasy medycznej. Obwody douszne składają się z 10 mm pozłacanej membrany dynamicznego głośnika niskotonowego oraz pary podwójnych głośników wysokotonowych z aktywną zwrotnicą.

Zastosowanie pozłacanej membrany pomaga szybko wytłumić niepożądane wibracje, co skutkuje szybszym i bardziej szczegółowym odtwarzaniem basu. Słuchawki posiadają specjalne wewnętrzne ścieżki dźwiękowe, które eliminują zakłócenia pomiędzy przetwornikami.

Trzykanałowa konstrukcja zapewnia, że wszystkie pięć przetworników pracuje razem dla optymalnej wydajności. Przetworniki są rozmieszczone w odpowiedniej odległości od siebie, aby zapewnić, że fale o różnych częstotliwościach docierają do falowodu w odpowiednim czasie i w sposób niezmieszany.

Shanling ME700 posiadają certyfikat Hi-Res wydany przez Japan AudioSociety, ponieważ ich pasmo przenoszenia sięga aż do 40 000 Hz. Słuchawki nie są wybredne co do źródła dźwięku dzięki niskiej impedancji i wysokiej czułości. Oczywiście, aby wykorzystać ich potencjał, potrzebne jest dobre źródło sygnału, dlatego producent zaleca stosowanie przenośnych odtwarzaczy tej marki.

Cechy:

 • pokryty złotem dynamiczny przetwornik;

 • 4 indywidualne przetworniki armaturowe;

 • Technologia druku 3D w budownictwie mieszkaniowym;

 • Srebrny kabel Neotech;

 • połączenia premium MMCX;

 • symetryczny wtyk o średnicy 2,5 mm z adapterami 3,5 mm i 4,4 mm.

Hybrydowe słuchawki Shanling ME700 są dostępne w przedsprzedaży w Dr.Head.

Shanling ME700

Marka: Shanling

Typ słuchawek: przewodowe

Minimalna częstotliwość odtwarzania, Hz: 20

Dodaj do ulubionych Dla porównania 49&nbsp990&nbspRUB. Na zamówienie Zamówienie przedpremierowe Szybki podgląd

Shanling M6 Pro

Przenośny odtwarzacz z funkcją DAC i otwartym systemem operacyjnym Android 7.1.

Odtwarzacz oparty jest na ośmiordzeniowym procesorze Qualcomm Snapdragon 430. 4GB RAM i 32GB ROM pozwalają na maksymalną wydajność i stabilność systemu.

Odtwarzacz posiada podwójny certyfikat "Hi-Res Audio" oraz "Hi-Res Wireless Audio" przyznawany przez Japan Audio Association.

M6 Pro wyposażono w dwa przetworniki C/A AKM AK4495SEQ oraz parę wzmacniaczy ADI AD8397, które zostały przeniesione do odtwarzacza z systemów wyższej klasy. Para wzmacniaczy ADI AD8397 zapewnia odtwarzaczowi potężną dynamikę na wyjściach zbalansowanych i niezbalansowanych. Zawodnik może pokazać swoje mocne strony nawet, gdy jest używany niezbalansowany. Dzięki zastosowaniu filtrów dolnoprzepustowych TI OPA1612, inżynierom udało się ograniczyć szumy tła do minimum.

Wspomnieliśmy już o możliwościach połączeniowych M6 Pro. Odtwarzacz posiada niezbalansowane wyjście 3,5 mm oraz zbalansowane wyjścia 2,5 mm i 4,4 mm.

Model wykorzystuje Bluetooth 4.2 z obsługą Hi-res do łączności bezprzewodowej (dwukierunkowa obsługa LDAC, SBC, tylko tryb nadawania: AptX, AptX HD, HWA).

Otwarty system operacyjny Android daje użytkownikowi pełną elastyczność przy korzystaniu z odtwarzaczy muzycznych i aplikacji innych firm (korektory itp.). Jako preinstalowany odtwarzacz posiada aplikację Shanling Music z prostym i intuicyjnym interfejsem, ale jeśli użytkownik chce dostosować odtwarzacz do swoich potrzeb, dzięki otwartemu systemowi dostępna jest szeroka gama aplikacji.

Shanling M6 Pro posiada akumulator o pojemności 4000 mAh i zapewnia 12 godzin nieprzerwanego odtwarzania (13 godzin w trybie pojedynczego DAC, 8 godzin w trybie podwójnego DAC).

Cechy:

 • ekran dotykowy, 4,7'', 720X1280, IPS;
 • pamięć wewnętrzna 32 GB;
 • 4 GB pamięci RAM;
 • Obsługa kart microSD o pojemności do 2TB;
 • Bluetooth V4.2 z obsługą Hi-res (tylko dwukierunkowy LDAC, SBC, AptX, AptX HD, HWA);

Szczegółowa recenzja zawodnika już wkrótce w bloku Dr.Head.

Shanling M6 Pro Titanium

Wi-Fi: tak

Marka: Shanling

Wersja Bluetooth: 4.2

Dodaj do ulubionych Dla porównania 59&nbsp990&nbspRUB. Na zamówienie Zamówienie przedpremierowe Szybki podgląd