Noble Audio Viking - nowe flagowe słuchawki ze stali damasceńskiej

W najbliższym czasie spodziewamy się gorącej nowości od Noble Audio - limitowanej edycji słuchawek Viking z unikalną obudową z damasceńskiej stali, mniej niż sto sztuk, każda osobiście numerowana przez Johna Moultona z firmy Wizard.

Do produkcji obudowy słuchawek Noble Audio nawiązało współpracę z jubilerem Chrisem Ploofem z Chris Ploof Designs, najlepszym na świecie zespołem zajmującym się wyrobem stali damasceńskiej. Ten ostatni jest wytwarzany przez kucie metali różnych gatunków i jest szczególnie ceniony do produkcji broni i pancerzy, ponieważ łączy w sobie twardość i elastyczność metali mieszanych. Ponadto obecność tych warstw powoduje powstawanie charakterystycznego wzoru na powierzchni stali damasceńskiej. Zespół Chrisa używa 150 warstw najwyższej jakości kutej stali damasceńskiej, dzięki czemu każdy egzemplarz jest niepowtarzalny. Obudowa jest nie tylko szalenie piękna, ale także dobrze radzi sobie z niepożądanymi rezonansami dzięki swojej twardości i gęstości.

Jeśli chodzi o wyposażenie, mamy do czynienia z hybrydami z 10 drążkami dostrojonymi przez firmę Wizard. Dwa 10-głośnikowe przetworniki zapewniają gęstą i mocną podstawę dla całej sceny muzycznej. Cztery przetworniki armaturowe Knowlesa odpowiadają za tony średnie i średnie, podczas gdy bank czterech elektrostatycznych głośników wysokotonowych zajmuje się częstotliwościami ultrawysokimi.

Do podłączenia słuchawek do kabla służy klasyczna 2-stykowa wtyczka. Do aparatu Viking dołączony jest kabel MAGNUS wykonany z grafenu, srebra próby 999 i posrebrzanej miedzi. Pleciony kabel z ośmioma grupami żył jest wyposażony w zbalansowane złącze Pentacon 4,4 mm, a w sumie składa się z 1064 żył.

Na początku marca spodziewamy się w Dr.Head urządzenia Noble Audio Viking. Z niecierpliwością czekamy na możliwość przetestowania super nowych produktów!

NewSaleNoble Audio VikingMarka

: Noble AudioBrowseBrowseBy

comparison509&nbsp150&nbsprub.599&nbsp000&nbspRR.-15%Wmagazynie W koszyku Kup Szybko przeglądaj

Wszystkie artykuły, recenzje, dyskusje i opinie na naszym kanale Telegram. Zarejestruj się i dołącz do dyskusji na naszym kanale czatu!