Audio-Technica zaprezentowała nowe słuchawki TWS ATH-SQ1TW w ciekawej kolorystyce

Słuchawki dostępne są w sześciu kolorach oraz z nowym wzorem poduszki usznej i obudowy. Producent twierdzi, że słuchawki są świetne dla użytkowników, którzy lubią oglądać filmy, grać na smartfonach i słuchać muzyki. Spodziewaj się dźwięku bez opóźnień (lub przynajmniej z minimalnymi, niezauważalnymi opóźnieniami). W aplikacji dostępny jest nawet specjalny profil dźwiękowy o niskim poziomie opóźnień dla multimediów. ATH-SQ1TW łączą się ze smartfonem poprzez Bluetooth 5.0, ale wśród kodeków tylko SBC.

Technologia Fast Pair jest dostępna dla użytkownika w celu szybkiego parowania z urządzeniami z systemem Android. Słuchawki posiadają dotykowe elementy sterujące oraz możliwość korzystania z każdego z nich niezależnie. Za dźwięk odpowiada głośnik 5,8 mm, który zapewni czysty i mocny dźwięk.

Jeśli chodzi o czas pracy na baterii, model ten będzie grał przez 6,5 godziny na jednym ładowaniu i 19,5 z etui ładującym. 15-minutowe ładowanie wydłuża czas odtwarzania o godzinę. Słuchawki są wodoodporne w klasie IPX4 - możesz uprawiać sport lub spacerować w deszczu. Nie deklaruje się aktywnej redukcji szumów, ale jest funkcja Hear-Through, która pozwala słyszeć dźwięki z otoczenia dzięki wbudowanym mikrofonom.

Osobno wspomnijmy o nazwach kolorów, jakie wymyśliła Audio-Technica: lukrecja, jagoda, karmel, popsicle, cupcake, popcorn.

Poczekajmy na nowość w Rosji. Na razie nie ma informacji, kiedy pojawi się w naszych szerokościach geograficznych. Reklamowana cena w USA to 79 dolarów.