Sennheiser wprowadził na rynek słuchawki otwarte HD 560S z wygodnym dopasowaniem i ulepszonymi przetwornikami

Nowy model charakteryzuje się otwartą konstrukcją dźwięku i jest przeznaczony do długich sesji muzycznych. Producent twierdzi, że słuchawki oferują szczegółowe przetwarzanie sygnału gramofonowego i liniową charakterystykę częstotliwościową. Słuchawki HD 560S pozwolą poczuć się pewnie w dźwięku Hi-Res.

Sennheiser HD 560S posiadają ulepszone przetworniki ustawione pod kątem (technologia E.A.R.). (Ergonomic Acoustic Refinement)), co pozwala na uzyskanie naturalnej i rozległej bazy stereo. Projektując te słuchawki, inżynierowie chcieli wydobyć z nich charakter pełnowymiarowego głośnika.

Membrany głośników wykonane są z polimeru, dzięki czemu osiągnięto maksymalną liniowość i dobrą kontrolę w zakresie powyżej 10 kHz. Kolejną cechą nowego modelu HD 560S jest zastosowanie magnesów Advanced Power Magnets. Producenci twierdzą, że Sennheiser HD 560S oferują rozpoznawalne brzmienie z głębokim, stanowczym basem i miękką, dobrze przetworzoną górą.

Model ten charakteryzuje się imponującym zakresem częstotliwości pracy od 6 Hz do 38 kHz. Poziom ciśnienia akustycznego (SPL) wynosi 110 dB. Impedancja wynosi 120 ohm. Słuchawki nie są "dostrojone" do konkretnego źródła, otworzą się równie dobrze w poważnym systemie stacjonarnym, jak i z przenośnymi gadżetami.

Komfort użytkowania został potraktowany priorytetowo: lekka obudowa (240g) i miękkie welurowe poduszki nauszników zapewnią Ci wygodę przez długie godziny. Regulowany pałąk na głowę sprawia, że słuchawki są wygodne podczas długich godzin użytkowania.

HD 560S jest dostarczany z 3-metrowym kablem z wtyczką 6,3 mm i adapterem 3,5 mm.

Sennheiser HD 560S dostępny w przedsprzedaży w Dr.Head!

Sennheiser HD 560S Czarny

Typ kabla: prosty

Obszar zastosowań: DJ, miksowanie

Marka: Sennheiser

Dodaj do ulubionych Dla porównania 17&nbsp990&nbspRUB. W magazynie W koszyku Kup online Szybki podgląd