Kino symfoniczne

Chciałbym Wam przedstawić bardzo ciekawy projekt muzyczny. Projekt, oprócz tego, że jest z pewnością ciekawy, jest również wyjątkowy. Mowa o płycie SYMPHONIC.

Są to symfoniczne wersje przebojów KINO w wykonaniu Georgy Kaspariana i orkiestry. Kasparyan jest niezastąpionym gitarzystą kultowego zespołu. A wyjątkowość tej płyty polega na tym, że mamy do czynienia z zupełnie inną prezentacją znanego już materiału muzycznego. Symphotranslations of hits of known groups is quite a common genre. Ale projekt, o którym mowa, zdołał zrobić coś zupełnie innego. inne. Nie pytajcie nas jak)). Nie wiemy, to magia. Całej płyty słucha się jednym tchem.

Na szczególną (i baczną) uwagę zasługuje szata graficzna płyty. Można by po prostu wydrukować nakład i zrobić kopertę. Ale ludzie nie chcieli po prostu wydrukować druku i zrobić koperty. Twórcy byli w tym procesie tak kreatywni, jak to tylko możliwe! Bardzo Ci za to dziękuję! Moim zdaniem Kino Symfoniczne to najlepsza rzecz, jaka przytrafiła się spuściźnie Tsoi i zespołu od 1990 roku.

Płytę można nabyć w naszych sklepach. Obieg jest ograniczony.

To jest Samotny Wędrowiec z tobą.