Niezwykły wzmacniacz słuchawkowy Astell&Kern ACRO CA1000 jest już dostępny

W sklepach Dr.Head pojawiła się ciekawa nowość firmy Astell&Kern, ACRO CA1000. W serii ACRO południowokoreański producent, znany przede wszystkim z przenośnych odtwarzaczy High End, produkuje również rozwiązania do komputerów stacjonarnych i domowych. W tym przypadku obudowa ACRO CA1000 jest przeznaczona raczej do użytku biurkowego, ale pojemność akumulatora 8400 mAh zapewnia do 10 godzin pracy bez konieczności łączenia się z siecią.

Jak wygląda ten gadżet? Producent pozycjonuje ACRO CA1000 jako przenośny wzmacniacz słuchawkowy. Zintegrowano w nim również niewymienny odtwarzacz firmy Astell&Kern, który dodaje funkcje przetwornika cyfrowo-analogowego i odtwarzacza sieciowego, a także łączność Wi-Fi, Bluetooth (z obsługą aptX HD i LDAC), USB, złącze koncentryczne, optyczne lub RCA. Dostępne są również standardy bezprzewodowe, analogowe RCA oraz cztery opcje wyjścia słuchawkowego: niezbalansowane 6,3 mm i 3,5 mm oraz zbalansowane 4,4 mm i 2,5 mm. Ma cztery ustawienia wzmocnienia, a maksymalna moc wyjściowa (przy połączeniu zbalansowanym) wynosi do 15 V RMS - wystarczająco dużo dla najbardziej wymagających słuchawek.

Za konwersję cyfrowo-analogową odpowiadają cztery flagowe układy ES9068AS, obsługujące sygnał DSD512 i 32 bity/384 kHz dla dźwięku PCM. Ponadto w urządzeniu zastosowano autorską technologię TERATON ALPHA, wprowadzoną wcześniej w odtwarzaczu A&futura SE180, która zapewnia efektywne zarządzanie energią oraz eliminuje zniekształcenia wzmocnienia i szumy zasilania.

Gadżet ma elegancką, ale wytrzymałą aluminiową obudowę z dużym pokrętłem regulacji głośności. Sterowanie odbywa się za pomocą zintegrowanego odtwarzacza z ekranem dotykowym o przekątnej 4,1 cala, który można odchylać do góry (do 60 stopni). Odtwarzacz działa pod kontrolą dostosowanej wersji systemu Android i ma 256 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia do 1 TB za pomocą karty microSD. Nowe funkcje obejmują funkcję AK File Drop ułatwiającą bezprzewodowe przesyłanie plików oraz funkcję Crossfeed z wieloma ustawieniami. W słuchawkach lewy i prawy kanał są wyraźnie oddzielone, co może powodować zmęczenie przy dłuższym słuchaniu. Funkcja Crossfeed przemiatania obu kanałów zapewnia bardziej naturalne wrażenia słuchowe, jak przy słuchaniu systemu głośników.

Astell&Kern Acro CA1000Marka

: Astell&KernWyjścia

słuchawkowe: 2.5, 3.5, 4.4, 6

.

3Złącza wyjściowe: gsaBrowseBrowseZawartość176&nbsp690&nbsprub

. Na stanie W koszyku Kup Szybko Zobacz

Już teraz możesz posłuchać i przetestować Astell&Kern ACRO CA1000 w naszych sklepach Dr.Head, czekamy na Ciebie!

Wszystkie artykuły, recenzje, dyskusje i opinie na naszym kanale Telegram. Zapisz się i dołącz do dyskusji na czacie!