Nabór na ISE 2022 jest już otwarty! Największa wystawa sprzętu przenosi się do Barcelony

W Barcelonie rozpoczęła się największa wystawa sprzętu audiowizualnego i systemów integracyjnych - ISE 2022 (Integrated Systems Europe). W tym roku jego drzwi będą otwarte od 10 do 13 maja na Fira de Barcelona Gran Via. Jest to szczególny rok dla targów ISE, ponieważ przeniosły się one z Amsterdamu do Barcelony.

ISE to targi zaawansowanych produktów wizualnych i dźwiękowych, na których prezentowane są najnowsze innowacje producentów przeznaczone do użytku domowego i profesjonalnego. Na ponad 800 stoiskach zlokalizowanych w pawilonach przy Gran Via zaprezentowane zostaną najnowsze wielofunkcyjne systemy audio i wideo. W sektorze komercyjnym (profesjonalnym) można zapoznać się z najnowocześniejszymi rozwiązaniami w zakresie imprez i konferencji online, systemów bezpieczeństwa i wielu innych. Wśród wystawców są Alfalite, Barco, Christie, Google, KNX, Microsoft, Panasonic, Samsung, Shure, Sony i Zoom.

W sektorze konsumenckim zostaną zaprezentowane najnowsze telewizory, systemy dźwięku przestrzennego, projektory, ekrany projekcyjne, systemy oświetleniowe i rozwiązania dla kina domowego. Wśród wystawców są firmy Artcoustic, Crestron, L-Acoustics, KNX, Rako Controls, Sony, StormAudio, DALI i inne.

Szczególnie interesujący jest segment Pro-Audio: swoje stoiska mają FOCAL, Sennheiser, Shure, Yamaha, Electro-Voice, Audio-Technica, Klang, RME, TASCAM, Bose Professional, Harman International Industries. W Dr.Head można posłuchać i przetestować większość modeli wymienionych marek w komfortowych warunkach lub w studiu. Dla wygody użytkowników przygotowaliśmy nagranie z przesłuchania.

ISE w końcu odbywa się w formacie face-to-face! Oto, co na ten temat miał do powiedzenia prezes i założyciel ISE, Daryl Freedman: "Wystawy indywidualne są kamieniem węgielnym naszej branży i bardzo ich brakowało w ciągu ostatnich dwóch lat. Cieszę się, że znów jestem z wami".

Na blogu Dr.Head będziemy pisać o tym, co nowego w branży audio dzieje się na targach ISE 2022 - bądźcie na bieżąco!

Wszystkie artykuły, recenzje, dyskusje i opinie - w naszych kanałach Telegram Dr.Head i PRO Audio Dr.Head. Zapisz się i weź udział w dyskusji!