Marshall zapowiada dwa modele TWS - Minor III i Motif ANC

Firma wprowadziła dwa modele słuchawek z i bez ANC, ale to nie jedyna różnica. Teraz więcej szczegółów.

Marshall Minor III

Bezprzewodowe słuchawki wyposażone są w duży, konfigurowalny głośnik o średnicy 12 mm, a ich obudowa jest wodoodporna zgodnie z normą IPX4. Za połączenie ze smartfonem odpowiada układ Bluetooth 5.2, a kodeki oprócz SBC obejmują także aptX. Pod względem formy i designu Marshall Minor III powtarzają nauszniki typu "jabłko".


Słuchawki grają przez 5 godzin na jednym ładowaniu i 25 godzin z etui do ładowania. Marshall Minor III jest wyposażony w intuicyjne przyciski dotykowe do odbierania połączeń i regulacji odtwarzania.

Marshall Motif ANC

Słuchawki TWS z aktywną redukcją szumów i trybem przezroczystości. Model ten wyposażony jest w 6mm dynamiczny przetwornik o paśmie przenoszenia od 20Hz do 20kHz. Za ANC odpowiedzialna jest para mikrofonów w każdej słuchawce. Połączenie ze smartfonem odbywa się poprzez Bluetooth 5.2. Słuchawki i etui do ładowania mają stopień ochrony IPX5 i IPX4. W przeciwieństwie do Minor III, Motif ANC może być skonfigurowany z EQ poprzez aplikację Marshall Bluetooth.

Dla wygody TWS wyposażono w funkcję automatycznego odtwarzania: po wyjęciu jednej słuchawki z ucha muzyka jest wstrzymywana.


Producent twierdzi, że z włączonym ANC słuchawki będą grały przez 4,5 godziny, bez niego - 6 godzin. Czas pracy z walizką wynosi odpowiednio 20 i 26 godzin.

Marshall Minor III i Marshall Motif ANC są dostępne w przedsprzedaży w Dr.Head.

Nowy Marshall MOTIF A.N.C. Black

Marka: Marshall

Typ słuchawek bezprzewodowych: True Wireless

Wersja Bluetooth: 5.2

Dodaj do ulubionych Dla porównania 17&nbsp990&nbspRR. Subskrybuj Quick View Marshall Minor III Czarny

Marka: Marshall

Typ słuchawek bezprzewodowych: True Wireless

Wersja Bluetooth: 5.2

Dodaj do ulubionych Dla porównania 11&nbsp990&nbspRR. W magazynie W koszyku Kup online Szybki podgląd