ASUS ROG Cetra True Wireless Pro: słuchawki TWS z ANC i połączeniem przewodowym

ASUS zaprezentował niedawno swoje nowe słuchawki gamingowe z redukcją szumów, ROG Cetra True Wireless Pro, jako jedno z urządzeń dla graczy. Producent postanowił zaoferować rynkowi model TWS z przewodową łącznością USB-C.

Za dźwięk w nowości odpowiada 10mm głośnik z powłoką neodymową. Technologia Qualcomm Snapdragon Sound umożliwia odtwarzanie dźwięku w jakości 24-bit/96kHz. Bluetooth obsługuje szereg kodeków SBC, AAC i aptX. Po podłączeniu przez USB-C do gry wchodzi czterokanałowy ESS 9280 DAC, który według marki zapewnia audiofilski dźwięk. Dzięki zastosowaniu chipa, słuchawki mają doskonały stosunek sygnału do szumu na poziomie 130dB. Dzięki temu możesz wychwycić nawet najdelikatniejsze dźwięki, takie jak kroki gracza, i zrozumieć, skąd one pochodzą.

W przypadku słuchawek gamingowych bardzo ważne jest opóźnienie dźwięku. ROG Cetra True Wireless Pro sparowany z nowym ROG Phone 6 zapewni Ci do 45 milisekund opóźnienia - to imponujący wynik! O tym, jaka będzie latencja w przypadku innych smartfonów, producent milczy. Słuchawki wyposażone są w ANC z wieloma trybami pracy, a kabel w mikrofon z redukcją szumów.

Słuchawki są wodoodporne w stopniu IPX4, więc śmiało można je zabrać na bieg. Poprzez Bluetooth, ROG Cetra True Wireless Pro może grać do 7 godzin na jednym ładowaniu i dodatkowo 21 godzin z etui (z wyłączonym ANC). Słuchawki można ładować na bezprzewodowym padzie Qi, ale tego nie ma w zestawie. ROG Cetra True Wireless Pro jest kompatybilna z większością platform do gier, w tym PlayStation 4/5, Nintendo Switch.

ASUS ROG Cetra True Wireless Pro ma trafić na światowy rynek w IV kwartale 2022 roku.

Po wszystkie artykuły, recenzje, dyskusje i opinie zapraszamy na nasz kanał Telegram. Zarejestruj się i dołącz do dyskusji na naszym czacie!