Bowers & Wilkins przedstawia słuchawki z redukcją szumów Px7 S2

PX7 został wydany w 2019 roku i od tego czasu nie opuścił naszej listy najlepszych pełnowymiarowych słuchawek bezprzewodowych z aktywną redukcją szumów. Bowers & Wilkins wprowadził do sprzedaży uaktualnioną wersję, Px7 S2. Co się zmieniło w drugim pokoleniu?

W Px7 S2 zastosowano nowe przetworniki 43,6 mm zamontowane pod kątem. Rozwiązanie to można znaleźć w wielu słuchawkach High End, takich jak Sennheiser HD800 czy Beyerdynamic T1. Robi się to, aby zapewnić dźwięk bardziej naturalny i bliższy głośnikom, z szerszą i bardziej otwartą sceną dźwiękową. Można dostosować sygnaturę modelu za pomocą equalizera w nowej aplikacji Bowers & Wilkins Music App.

Konstrukcja słuchawek została przeprojektowana pod kątem poprawy komfortu, przy czym kształt miseczek zmienił się z owalnego na bardziej kwadratowy, zwiększając miękkość nauszników wraz z pałąkiem oraz zmniejszając siłę docisku w dół.

Ulepszona matryca mikrofonu i system ANC zapewniają lepszą transmisję głosu podczas rozmów i skuteczniejszą redukcję szumów. Czas pracy na baterii to nadal 30 godzin, ale pełne ładowanie trwa 2 godziny zamiast 3. Dzięki szybkiemu ładowaniu możesz teraz uzyskać nawet 7 godzin odtwarzania w zaledwie 15 minut. Słuchawki dostępne są w trzech kolorach - czarnym, szarym i niebieskim. Nowy produkt został wyceniony na 399 USD.

Z zainteresowaniem czekamy, jak nowy produkt wypadnie na tle obecnych liderów kategorii. Bądźcie na bieżąco z kolejnymi wiadomościami dotyczącymi pojawienia się słuchawek w sklepach Dr.Head i przyjdźcie posłuchać sami.

Wszystkie artykuły, recenzje, dyskusje i opinie w naszym kanale Telegram. Dołącz do dyskusji na naszym czacie.