Głośnik aktywny Magnat Transpuls 800A już w Dr.Head

Dziś mamy dla Was ciekawą nowość od firmy Magnat, cenionego niemieckiego producenta sprzętu hi-fi, który w przyszłym roku będzie obchodził 50-lecie swojej działalności. Transpuls 800A to para kompaktowych aktywnych głośników półkowych z szeroką gamą opcji połączeń, stanowiących w istocie kompletny system hi-fi. Wystarczy tylko podłączyć źródło.

Głośnik Magnat Transpuls 800A jest wyposażony w tkaninową kopułkę wysokotonową o średnicy 25 mm i tubę kompresyjną. Membrana głośnika średniotonowego/średniotonowego ma średnicę 170 mm, membranę z utwardzonego papieru i poliamidową otoczkę. Laserowa technologia pomiarowa Klippel została również wykorzystana do wykrywania i korygowania zniekształceń. Głośniki są napędzane przez dwa wzmacniacze o mocy wyjściowej 60 W każdy i pracują w zakresie częstotliwości 34 - 32 000 Hz. Dwa skierowane do przodu porty bass reflex i niewielkie wymiary 240 × 385 × 215 mm ułatwiają montaż głośników przy ścianie na małej przestrzeni.

Wbudowany przetwornik cyfrowo-analogowy może przetwarzać dźwięk o wysokiej rozdzielczości w jakości do 24bit/192kHz. Wejście HDMI sprawia, że Transpuls 800A jest doskonałym uzupełnieniem telewizora, dostępny jest również optyczny TosLink. Złącza analogowe obejmują wyjście subwoofera i 3,5 mm AUX, a także 2RCA ("lampowe"). Co ciekawe, głośnik posiada nawet wbudowany frez gramofonowy MM, który umożliwia bezpośrednie podłączenie odtwarzacza płyt winylowych. Łączność bezprzewodowa jest zapewniana przez moduł Bluetooth z obsługą kodeka aptX Low Latency.

Magnat Transpuls 800ABrand

:

MagnatTyp

konstrukcji:

obudowaŚrednica głośnika wysokotonowego, mm: 25UlubionyKsiążka

do porównania129&nbsp990&nbsprub. Zgodnie z zamówieniem w koszyku Kup szybki podgląd

Poznaj uniwersalne głośniki Magnat Transpuls 800A osobiście w Dr.Head - czek

amy na Twoją wizytę!

Sprawdź wszystkie artykuły, recenzje, dyskusje i opinie na naszym kanale Telegram. Śledź nas i dołącz do dyskusji na naszym kanale czatu!