Nowy sklep Dr.Head w St. Petersburgu: relacja z otwarcia

2 lipca 2022 roku w Petersburgu otwarto drzwi nowego flagowego sklepu Dr.Head. Na wszystkich audiofilów czeka nowa funkcjonalna przestrzeń audio w zabytkowym budynku przy Liteyny Prospect.

Otwarcie było gorące (wydawało się, że to Petersburg) pod każdym względem! Palące słońce nie przeszkodziło Wam jednak w dołączeniu do naszego święta, za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Dobra muzyka i jakość dźwięku była tego warta.

Dr.Head na Liteiny to funkcjonalny sklep, w którym znajdziesz słuchawki, głośniki, Hi-Fi i High End, winyle, pro-audio każdej klasy i segmentu cenowego. Wszystko można posłuchać i przetestować przed zakupem - sklep ma do tego pokoje odsłuchowe, a także własne studio nagrań. Dodatkowo sklep posiada własny serwis, do którego można wysłać wadliwy sprzęt do naprawy.

Dziś jest chyba najgorętszy dzień w Petersburgu! Gratuluję otwarcia tak wspaniałego sklepu. Jestem tu pierwszy raz i bardzo mi się podoba - sklep jest bardzo stylowy. Myślę, że każdy kto słucha muzyki będzie zadowolony z przyjścia tutaj. -

Christina

Na parterze naszego sklepu znajduje się strefa Personal Audio z "barem" pełnym słuchawek wszelkiego rodzaju. Jest też strefa Custom, gdzie można zamówić niestandardowe słuchawki od Auriana, 64 Audio, JH Audio, CTM, FiR Audio i innych.

Wyżej na schodach znajduje się królestwo winyli. Ogromny zbiór płyt, w którym każdy miłośnik muzyki może znaleźć coś ciekawego dla siebie. Przy okazji odwiedził nas nasz dobry znajomy Anton Lissov, frontman Jane Air, który od dawna lubi winyle i zgromadził już porządną kolekcję.

Masz niezły. Teraz w Petersburgu jest kolejny sklep z winylami, gdzie można po prostu przyjść, usiąść i grzebać godzinami. Kochamy to, doceniamy, praktykujemy. -

Anton Lissov

Tutaj znajdziesz również głośniki bezprzewodowe wszystkich pasm - od kompaktowych Bose, Tribit, Sony, House of Marley po gotowe do rozkręcenia imprezy Anker Soundcore, Marshall i JBL. Podczas gdy niektórzy goście wybierali głośniki, inni wygrywali je w naszej loterii. Duży czerwony przycisk i szczęście decydowało o tym, co dostaną goście - słuchawki, głośnik, limitowany merch czy stół do gry. Nikt nie został bez prezentów!

Dalej były schody do istnego raju Hi-Fi, High End i Pro (rzeczywiście jest tam napis "stairway to heaven"). To najbardziej przestronne pomieszczenie w naszym sklepie, w którym urządziliśmy pokój odsłuchowy i studio nagrań. Wysokiej klasy słuchawki, kolumny i soundbary, a także odtwarzacze i odtwarzacze winylowe można przetestować siedząc w wygodnych fotelach i ciesząc się przytulną atmosferą. Wciągające doświadczenie z najwyższej klasy produktami Bowers & Wilkins, Amphion, KEF, Dynaudio, DALI i innych renomowanych marek. Sprawdziliśmy!

Gdzie się podziać bez muzyki? Od otwarcia dla naszych gości grał DJ Badro, a wieczorem sklep zamienił się w scenę koncertową, na której wystąpiły zespoły YUJOY, Kind Soul, BELKA, Lenzuk, Wide Open. Wyszło bardzo ciepło i uduchowione.

Zobaczcie, jak było:

Dziękujemy wszystkim

,

którzy byli z nami! A dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji nas odwiedzić, czekamy na Was! Drzwi naszego flagowego sklepu na Liteyny są otwarte codziennie od 10:00 do 22:00.

Wszystkie artykuły, recenzje, dyskusje i opinie w naszym kanale Telegram. Zarejestruj się i dołącz do dyskusji na czacie!