Nowy sklep Dr.Head w Moskwie: relacja z otwarcia

25 czerwca 2022 roku był gorącym dniem w Moskwie, ale to nie przeszkodziło nam w świętowaniu otwarcia nowego sklepu Dr.Head w jasny i aktywny sposób. To nasz pierwszy concept store, który czeka na wszystkich miłośników muzyki w przestrzeni Chlebowej 9.

Przede wszystkim - dziękujemy Wam, naszym czytelnikom, klientom i tym, którzy przeszli obok i postanowili do nas dołączyć. Testowaliście słuchawki i głośniki, słuchaliście zespołów, wybieraliście winyle, robiliście zdjęcia, wygrywaliście nagrody, dzieliliście się wrażeniami i opowiadaliście o swoich muzycznych preferencjach. Dziękujemy, że jesteście z nami!

Dr.Head Concept Store posiada dwa piętra słuchawek, głośników, Hi-Fi i High End, winyli i pro audio, a także własne studio nagrań. Tutaj można poznać Dr.Head, doświadczyć przytulnej atmosfery i posłuchać wszelkiego rodzaju sprzętu audio.

Do dziś pamiętam sklep Dr.Head na VDNKh i kupowanie tam swoich pierwszych słuchawek. I moje emocje związane z tym, że dano mi szansę posłuchania słuchawek przed zakupem. Od tego czasu minęło już sporo czasu, ale nadal kupuję tu cały swój sprzęt audio i cieszę się, że sklep znajduje się blisko mojego domu. Bardzo przyjemna sala odsłuchowa Hi-Fi, w której można słuchać wszystkich głośników tylko skręcając się na krześle - hajs! Przede wszystkim cieszy brak patosu w atmosferze, jak w innych audiostacjach. Tutaj czujesz się jak w domu, tylko w wersji, w której kupiłeś wszystko, co chciałeś. Zapraszamy do odwiedzin - tu jest fajnie! -

Andrzej

Na parterze naszego sklepu znajduje się "bar" z dużą ilością słuchawek, sala z głośnikami i soundbarami, winylami oraz mała przestrzeń, gdzie można posłuchać akustyków i odtwarzaczy win

ylowych.

Jest też strefa Custom, gdzie można zamówić słuchawki formowane na ucho od Auriana, 64 Audio, JH Audio, CTM, FiR Audio i innych.

Tina Kuznetsova wpadła i wybrała słuchawki Aurian Forest z ekskluzywnymi płytami czołowymi wykonanymi z okazji otwarcia Dr.Head w Breadworks.

Na pierwszym piętrze, po przeciwnych stronach budynku, znajdują się dwie antresole. Na jednej znajduje się strefa pro-audio i studio nagrań, gdzie można przetestować profesjonalny sprzęt w warunkach roboczych. Drugi ma szklaną "kostkę", vel pokój Hi-Fi. Tam, "zatapiając się" w miękkim fotelu, można słuchać ulubionej muzyki z najwyższej klasy systemów głośnikowych różnych marek - Bowers & Wilkins, Amphion, KEF, Dynaudio i DALI.

Dr.Head poznałam w 2020 roku i od tego czasu mam tradycję przychodzenia tu po każdym zdanym egzaminie. Nowa przestrzeń jest niesamowita! Szczególnie lubiłem studio, słuchając Depeche Mode i Pink Floyd na monitorach Amphion i Genelec. Przetestowano również kolumny B&W na płycie Morrison Hotel zespołu The Doors. Swoją drogą, mam w swoich zbiorach rzadkie CD tego albumu, wydane w 1984 roku na rynek amerykański. -

Mikołaj

Strefa winylowa na parterze pełna jest ludzi aktywnie wybierających nowe płyty do swojej kolekcji i żywo dyskutujących o muzyce. A naprzeciwko znajduje się soundbar, gdzie wśród naszych gości odbywa się loteria z wieloma różnymi nagrodami. Rejestrujesz się za pomocą QR-kodu przy wejściu, naciskasz duży czerwony przycisk i dostajesz słuchawki i limitowany merch. Ale to nie wszystko! Już dziś, 27 czerwca, wszyscy zarejestrowani użytkownicy wezmą udział w wielkim losowaniu słuchawek, mikrofonów i głośników.

Jestem stałym klientem Dr.Head, kupiłem u Was swój odtwarzacz, kolumny i odtwarzacz płyt winylowych. Dziś uzupełniłam swoją kolekcję płyt - przepiękny jubileuszowy picture disc "No more tears" Ozzy'ego Osbourne'a oraz album estońskiego kompozytora Arvo Pärta, o którym czytałam w "Tajemnej historii" Donny Tartt. Uwielbiam winyle - dają szansę na kontakt z muzyką i zrozumienie, o co w niej chodzi. I dotknąć epoki. -

Marat

Nie możemy nie wspomnieć o muzyce - od otwarcia dla naszych gości grał DJ Beatbrother, a wieczorem sklep zamienił się w scenę koncertową, na której wystąpili PARAGIS, #FOLLOWME, Bratsestra, LAV, ON ROBOT, Hospital i SUVOROVA

.

Zobaczcie jak było:

otwarcie było głośne i muzyczne, ale jednocześnie bardzo przytulne. Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami! A dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji nas odwiedzić - zapraszamy! Nasz concept shop w "Fabryce Chleba" jest otwarty codziennie od 10:00 do 22:00.

Wszystkie artykuły, recenzje, dyskusje i opinie dostępne są na naszym kanale Telegram. Śledź nas i dołącz do dyskusji na czacie!