Dr.Head otwiera nowy sklep w St. Petersburgu

W ostatnią sobotę otworzyliśmy concept store w Moskwie, a już jutro, 2 lipca 2022 roku, otwieramy flagowy okręt w Petersburgu! Jest to drugi sklep Dr.Head w Petersburgu, który już wkrótce otworzy swoje drzwi przy prospekcie Liteiny, 59.

Słuchawki, Hi-Fi i High End, winyle, pro-audio i studio nagrań czekają na Ciebie w naszym przytulnym sklepie w zabytkowej kamienicy. Jak zawsze wszystko można przed zakupem odsłuchać i wypróbować z wygodnego fotela.

Zapraszamy do świętowania razem z nami! Na otwarciu wystąpi DJ Badro oraz zespoły YUJOY, Kind Soul, BELKA, Lenzuk i Shiroko Open. Tam też będzie można kupić płyty czołowe słuchawek Aurian w ekskluzywnym designie - tylko Dr.Head w perspektywie Liteiny.

Oczywiście nie zabraknie nagród - zarejestruj się tutaj, aby mieć szansę na wygranie słuchawek, głośników bezprzewodowych, pro audio, stołów do gier i limitowanych edycji towarów.

Wiemy, że na to czekaliście! A my czekamy na Ciebie - spotkajmy się 2 lipca o godzinie 12:00 na prospekcie Liteiny, 59 St.Petersburg.

Wszystkie wiadomości, dyskusje i opinie są dostępne w naszym kanale Telegram. Zarejestruj się i dołącz do dyskusji na czacie!