Sennheiser Momentum On-Ear - styl i blask w nowym formacie

Niespełna rok po pojawieniu się na rynku stylowych słuchawek Sennheiser MOMENTUM, niemiecka firma uraczyła nas kolejną nowością, która ma wszelkie szanse stać się bestsellerem sezonu.

Nowe słuchawki MOMENTUM On-Ear są lżejsze i mniejsze od swoich poprzedników i z łatwością mieszczą się w małej męskiej lub damskiej torebce.

Czego czasem brakowało Sennheiser MOMENTUM, aby zaspokoić nie tylko gusta związane z wysoką jakością dźwięku, ale także wyglądem i funkcjonalnością słuchawek? Oczywiście różnorodność kolorystyczna - model MOMENTUM prezentowany był tylko w dwóch kolorach, natomiast nowy MOMENTUM On-Ear od Sennheisera może pochwalić się całą gamą modnych kolorów, które wyznaczają trendy tego sezonu - kojąca zieleń, delikatny róż, spokojny błękit i wreszcie szlachetny beż i brąz (kość słoniowa).

Stylowe słuchawki MOMENTUM On-Ear kontynuują trend wysokiej jakości materiałów - eleganckie suwaki z mocowaniem miseczki 3D zapewniają optymalne dopasowanie, pałąk ze stali nierdzewnej jest wykończony zamszem, a poduszki uszne zaawansowaną technologicznie alcantarą, luksusowym materiałem, który jest ceniony za wyjątkowe połączenie miękkości, komfortu i trwałości. Po wypróbowaniu tego modelu, natychmiast zauważysz różnicę w porównaniu z wieloma innymi przenośnymi "kolegami". Po założeniu słuchawek w upalny letni dzień i z przyjemnością stwierdzam, że nie chce mi się ich zdejmować, podoba mi się uznany komfort i praktyczność materiałów oraz wygłuszenie.

Sennheiser nie zignorował modnego trendu, aby dodatkowo wyposażyć słuchawki w mikrofon i pilot zdalnego sterowania. Wymienny kabel z pilotem i mikrofonem o długości 1,4 m pozwoli Ci z łatwością prowadzić rozmowy i regulować głośność na urządzeniach Apple. A dla tych, którzy używają słuchawek MOMENTUM On-Ear tylko zgodnie z ich przeznaczeniem, dołączony jest standardowy kabel o tej samej długości. Aby ułatwić przechowywanie i przenoszenie, słuchawki są dostarczane z wygodnym i praktycznym etui i futerałem.

Brzmienie Sennheiser MOMENTUM On-Ear to osobny temat, którym warto się zachwycić. Dzięki starannie dobranej charakterystyce akustyczno-częstotliwościowej, słuchawki Sennheiser MOMENTUM On-Ear świetnie brzmią zarówno w dynamicznych stylach elektronicznych - trance, dubstep i house, jak i w kompozycjach z "żywymi" instrumentami. W połączeniu z odtwarzaczem HiSoundAudio Nova N3, słuchawki pokazały swój prawdziwy potencjał w całej okazałości, z dużą głośnością i jakością dźwięku odpowiednią dla słuchawek z wyższej półki. Dzięki sprytnemu połączeniu cech technicznych Sennheiser MOMENTUM On-Ear są "zaprzyjaźnione" z niemal każdym źródłem dźwięku, a jeśli chcemy, możemy używać słuchawek z każdym smartfonem, co też uczyniłem, podłączając je do Samsunga Ace. Jeśli celem jest uwolnienie pełnego potencjału brzmienia słuchawek, pomocny będzie wysokiej klasy odtwarzacz, na przykład taki sam HiSoundAudio Nova N3.

Sennheiser MOMENTUM On-Ear jest idealnym towarzyszem do codziennego słuchania muzyki w drodze, w pracy lub w domu, łącząc wzorcową jakość dźwięku, kompaktowy rozmiar i stylowy wygląd.