Nowy DUNU ZEN Pro jest już dostępny w Dr.Head

DUNU ZEN został wydany w grudniu 2020 roku i stał się jednym z najlepszych jednousznych dynamicznych słuchawek dostępnych dzięki unikalnym przetwornikom ECLIPSE zawierającym szereg opatentowanych technologii. Ale DUNU nie poprzestało na tym i wprowadziło ZEN Pro, ulepszony model z unowocześnioną membraną, poprawionym tłumieniem wewnętrznym i w rezultacie jeszcze bardziej dokładnym i imponującym dźwiękiem.

Membrana przetwornika jest nadal wykonana ze stopu magnezowo-aluminiowego w kształcie litery W, ale proporcje zostały przeprojektowane w celu uzyskania optymalnej sztywności. Dodatkowo membrana została pokryta powłoką nanoDLC. DLC (diamentopodobny węgiel) jest często spotykany w wysokiej jakości słuchawkach, ale DUNU wykorzystuje opatentowaną technologię Nanoporowatej Amorficznej Membrany Węglowej, która zapewnia najwyższy współczynnik zhybrydyzowanego węgla, jaki można obecnie uzyskać poprzez przetwarzanie w wysokiej temperaturze. NanoDLC ma delikatną, gładką teksturę z mniejszą ilością szczelin i niedoskonałości powierzchni.

DUNU zapewnia również najsilniejszy strumień magnetyczny na rynku IEM: > 1.8 Tesli, który zapewnia bardziej efektywną pracę przetworników z mniejszymi zniekształceniami. Jednocześnie, opatentowany system kontroli oporu powietrza ACIS pomaga uzyskać lepszą kontrolę basu poniżej 100 Hz i poprawia komfort podczas długich sesji odsłuchowych.

Obudowa słuchawek wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej S316. Słuchawki wyposażone są w czterożyłowy hybrydowy kabel Furukawa OCC Copper + Neotech Silver (Monocrystalline Copper + Silver) z opatentowanym systemem modularnych wtyków Q-Lock Plus - 4,4mm, 2,5mm i 3,5mm.

Słuchawki są już dostępne do testowania i zakupu w sklepach Dr.Head.

DUNU ZEN PRO

Kabel balansujący: tak

Marka: DUNU

Gwarancja producenta, miesiące: 12

Dodaj do ulubionych Dla porównania 83&nbsp950&nbspRR. W magazynie W koszyku Kup online Szybki podgląd

Wszystkie wiadomości, dyskusje i opinie w naszym kanale Telegram. Subskrybuj i dołącz do dyskusji na czacie!